Jaki serwer wybrać ?

 

Po wykonaniu strony nadejdzie czas na pokazanie swojej nowe strony światu czy będzie to strona domowa czy firmowa do jej uruchomienia potrzebujemy usługi hostingowej czyli miejsca gdzie fizycznie pliki strony będą wgrane i uruchamiały się dla każdego kto odwiedzi stronę, teoretycznie można by serwer uruchomić u siebie w domu nawet na zwykłym stacjonarnym komputerze tylko takie działania w dobie obecnych cen serwerów w ogóle nie są opłacalne (proszę przekalkulować koszty prądu, sprzętu, obsługi i czuwania nad takim sprzętem 24h staje się to całkowicie nie opłacalne), oczywiście są sytuacje gdzie posiadanie serwera staje się koniecznością duże strony korporacyjne portale typu allegro, nasza klasa, instytucje bankowe itd. chodź i one coraz częściej korzystają z usługa data center.

Aby uruchomić stronę w dzisiejszych czasach wystarczy zakup zwykłego serwera w firmie hostingowej na usłudze współdzielonej, proszę pamiętać że na początku po uruchomieniu strony nie będzie ona miała gigantycznych odwiedzin i zwykłe konto hostingowe w zupełności wystarczy aby nasz portal dołączył do grona stron internetowych. Zgłaszając się do firmy hostingowej będą oczywiście Państwu polecać drogie indywidualne konta hostingowe np. serwery dedykowane które miesięcznie są płatne po kilkaset złotych twierdząc ze to zapewni Państwu odpowiedni poziom usługi hostingowej, ale nie dajmy zwodzić na początku wystarczy zwykłe konto hostingowe z najniższego pakietu (konto na serwerze współdzielone) proszę pamiętać że z czasem jak strona będzie się rozwijać można na danym serwerze przechodzić na wyższy pakiet dopłacając tylko różnice ceny pakietu. Zwykłe konto hostingowe na serwerze współdzielonym zapewni nam uruchomienie kilku stron, zapewni darmowe e-maile w cenie serwera dodatkowe usługi jak panel zarządzania serwerem (np. cpanel) gdzie w trybie graficznym przez przeglądarkę będą mogli Państwo samodzielnie dodawać nowe konta e-mail, konta ftp, oraz zarządzać swoją usługą hostingową. Proszę też zbytnio nie przejmować się parametrami serwera ile ma miejsca na stronę, transfer, itd. obecne usługi hostingowe mają już dosyć spore pakiety nawet najniższy pakiet wystarczy na uruchomienie kilku stron na zakupionej usłudze hostingowej.

No dobrze ale jaki serwer wybrać przy tak dużej ofercie usług hostingowych ? Tu jest problem po 15 latach zmagań z różnymi firmami hostingowymi musimy stwierdzić że sporo jest u nas w Polsce firm hostingowych świadczących tragiczne usługi (częste awarie serwera, przestoje, brak kontaktu z administratorami odpisywanie na e-maile po kilku dniach nawet w sprawie problemu technicznego, kolokacja serwera za granicą itd. itd. itd. Są serwery też masowe znane po nazwie w Polsce z reklam bannerów itd. ale proszę pamiętać im więcej użytkowników tym czasami gorsze porozumiewanie się z administracją gdzie na infolinii siedzi Pani która praktycznie nic nie wie technicznie o serwerze a przyjmuje tylko zgłoszenia ceny serwerów masowych też bywają wysokie co nie zawsze przekłada się na jakość.

Co możemy polecić ??

Po wielu latach przykrych doświadczeń z usługami hostingowymi, perypetiach i nerwach po przeszukaniu for hostingowych i zapoznaniu się z opiniami internetowymi trafiliśmy na firmę Kylos Usługi Hostingowe która nas bardzo pozytywnie zaskoczyła ! Obecnie tylko tą firmę polecamy naszym klientom na zakup serwera tani (już od 180 zł. (brutto) rocznie) i zarazem bezpieczny hosting który oferuje:

 • Aktywacja w 24 godziny,
 • Wsparcie techniczne 24/7,
 • Nieograniczona liczba baz danych / kont e-mail/subdomen,
 • Darmowe narzędzia typu kreator stron CMS (Joomla, WordPress, Presta),
 • KYLOS od wielu lat dostarcza usługi hostingowe najwyższej jakości.
 • Więc jeżeli masz hosting ale nie jesteś z niego zadowolony, płacisz wysokie opłaty roczne, lub w przyszłości chcesz zakupić serwer bo będziesz uruchamiał stronę www wejdź koniecznie na adres poniżej.

  INFORMACJE ZAKUP SERWERA KYLOS pod adresem:

  Kylos Serwer http://panel.Kylos.pl/aff.php?aff=106

  zakładka Hosting w zupełności wystarczy pakiet Kylos Silver 180 zł. (brutto) rocznie (podczas wypełniania formularza składania zamówienia radzimy nie zamawiać opcji dodatkowych, zakupić tylko sam serwer za 180 zł. (brutto) rocznie), jeżeli planują Państwo uruchomić kilka stron teraz lub w przyszłości na tym serwerze zalecamy pakiet Kylos Gold 306 zł (brutto) rocznie. (na potrzeby 1 strony firmowej + obsługa poczty firmowej w zupełności wystarcza pakiet Silver). Firma Kylos oferuje też hosting dla bardziej wymagających w tym serwery dedykowane wszelkie oraz pakiety informacje na ich stronie.

  Domenę też można w tej firmie hostingowej zakupić, z menu zakładka Domeny.

   

  .:Szybki kontakt:.

  PRODO tworzenie e-mail kontaktowy biuro@prodo.pl

  PRODO tworzenie stron telefon kontaktowy kom. 888 537 633

  .:Najnowsze projekty:.

  tworzenie stron portfolio projekt 1 tworzenie stron portfolio projekt 2 tworzenie stron portfolio projekt 3 tworzenie stron portfolio projekt 4

  pozostałe portfolio >>

  .:Szybka nawigacja:.

  Oferta

  tworzenie stron html

  tworzenie sklepów

  reklama internetowa

  Cennik

  cennik tworzenie stron

  cennik tworzenie sklepów

  cennik reklama internetowa

  Portfolio

  portfolio tworzenie stron

  Opinia o nas

  zdobyte nagrody

  komentarze klientów

  opinie google

  Inne usługi

  statystyki strony

  rejestracja wyszukiwarki

  Kontakt

  dane kontaktowe

  ulotka reklamowa

  polityka cookies

  polityka prywatności  Poprawny CSS!