Materiały potrzebne do wykonania strony www lub sklepu internetowego

 

Zamawiając wykonanie strony www większość pracy wykona za Państwa firma informatyczna przyjmująca zlecenie należy pamiętać jednak że cześć informacji i materiałów na potrzeby wykonania strony www dostarcza klient, poniższy opis przedstawi Państwu co należy skompletować i dostarczyć potrzebnego do wykonania strony www.

Do wykonania strony internetowej potrzebne są materiały:

- teksty do poszczególnych podstron/zakładek (w formatach: doc lub odt) tu należy pamiętać aby przygotowując teksty na stronę www kierować się zasadą im mniej tym lepiej, z badań internetowych wynika że zbyt długie teksty, opisy firmy i przedstawienie oferty szybko nudzi odwiedzającego zniechęcając go do dalszego zapoznania się z firmą lepiej zastosować minimum informacji aby szerszą i dokładniejszą ofertę przedstawić klientowi po kontakcie z nami już bezpośrednio

- logotyp w formacie png (co oznacza, że posiada transparentne przeźroczyste tło) - w razie braku logotypu w naszym wypadku stosujemy na Państwa stronie internetowej napis wykonany pasującą do wyglądu graficznego strony www czcionką

- zdjęcia w formacie elektronicznym tylko i wyłącznie takie do których Państwo mają prawa/licencje lub samodzielnie zostały wykonane - przygotowując zdjęcia należy stosować jakość najlepiej 300dpi (bez zastosowania kompresji podczas zapisu jak najlepsza jakość w pikselach). Przygotowując zdjęcia na stronę www należy brać też pod uwagę scenerię oraz jakość ich wykonania (zdjęcia plenerowe najlepiej wykonywać w słoneczny dzień stosując odpowiedniej marki aparat fotograficzny zalecany to dowolna lustrzanka)

Przemyślenia wymaga także od Państwa układ strony należy dostarczyć informację:
- o nazwach zakładek/podstron w menu strony internetowej
- o lokalizacji tekstów na podstronach
- o lokalizacji konkretnych zdjęć na danych podstronach
- inne ważne dla nas informacje i Państwa życzenia

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że nie zawsze nasi Klienci posiadają własne legalne zdjęcia. Dlatego też umożliwiamy zakup profesjonalnych zdjęć do wykonania strony www w bardzo niskiej cenie. Baza z której mogą Państwo wybrać zdjęcia jest ogromna (1,5 mln fotek) w różnych rozmiarach i w najwyższej jakości gdzie zdjęcia są wykonywane przez profesjonalnych fotografów.

Dla Państwa wygody nasza firma umożliwia przesłanie wszystkich materiałów do stworzenia strony internetowej trzema drogami:
- na e-mail
- na nasz serwer FTP
- drogą pocztową (lub kurierem)

Po otrzymaniu od Państwa materiałów oraz po ustaleniu wszystkich elementów zamówienia wykonania strony internetowej nasi graficy i programiści przystąpią do pracy.

Projektowanie strony internetowej we wstępnej fazie (tzw. projekt wstępny) zajmuje nam 4-5 dni. Powstaje wtedy strona główna + 1 podstrona. Całość wykonania strony www to czas około 12 dni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektowania stron internetowych i zamówieniawykonania strony www

 

 

 

.:Szybki kontakt:.

PRODO tworzenie e-mail kontaktowy biuro@prodo.pl

PRODO tworzenie stron telefon kontaktowy kom. 888 537 633

.:Najnowsze projekty:.

tworzenie stron portfolio projekt 1 tworzenie stron portfolio projekt 2 tworzenie stron portfolio projekt 3 tworzenie stron portfolio projekt 4

pozostałe portfolio >>

.:Szybka nawigacja:.

Oferta

tworzenie stron html

tworzenie sklepów

reklama internetowa

Cennik

cennik tworzenie stron

cennik tworzenie sklepów

cennik reklama internetowa

Portfolio

portfolio tworzenie stron

Opinia o nas

zdobyte nagrody

komentarze klientów

opinie google

Inne usługi

statystyki strony

rejestracja wyszukiwarki

Kontakt

dane kontaktowe

ulotka reklamowa

polityka cookies

polityka prywatnościPoprawny CSS!