Strona firmowa, czyli co obecnie warto zamawiać gdy chcemy wykonać nową stronę internetową dla firmy i na co zwrócić uwagę.


 

W obecnych czasach internetu głównym źródłem wyszukiwania informacji jest google jednak po wyszukiwania informacji użytkownik musi być gdzieś skierowany aby otrzymać informację i tu z pomocą przychodzą nam strony internetowe. Każda firma czy działa stacjonarnie czy internetowo powinna swoją ofertę zaprezentować na witrynie internetowej posiadanie strony internetowej to obecnie nie tyle obowiązek co w swego rodzaju przymus aby istnieć w internecie, dodatkowo strony powinny być wykonane z „głową” czyli nie tylko by strona była ale musi spełniać szereg czynników aby była wedle google jak najbardziej przyzna dla odwiedzającego czyli dobrze wykonana strona powinna:

merytorycznie:

Pod względem merytorycznym pamiętajmy nie zamieszczamy tylko informacji o firmie ofertę i dane kontaktowe są to ważne elementy jakie dodajemy na stronie ale kładziemy też nacisk aby strona przekazywała odwiedzającemu przydatne informacje z dziedziny działalności firmy, porady, kursy i inne informacje przekazywane odwiedzającemu najlepiej w formie prowadzonego bloga chodzi o to aby zatrzymać osobę odwiedzającą stronę tworząc z nim interakcję i co ważne strona internetowa powinna „żyć” czyli być na bieżąco rozbudowywana i aktualizowana z naciskiem właśnie na nowe pomocne artykuły i wpisy.

Ważna jest też ilość informacji, nie „zasypujmy” odwiedzającego dużą ilością tekstu i materiałów z ofertą i opisem firmy, nada liczy się minimalizm zachowując regułę im mniej tym lepiej, oczywiście zamieszczamy wszystkie podstawowe informacje, przedstawiamy ofertę firmy, ale raczej chodzi o to aby klienta wstępnie zaznajomić lub zainteresować ofertą nakłaniając do dalszego kontaktu e-mail lub telefonicznie gdzie przedstawiamy już dalej naszą propozycję i rozwijamy temat, zresztą często właśnie podczas rozmowy telefonicznej klient doprecyzowuje o co mu chodzi lub czego poszukuje.

programistycznie:

Zamawiając wykonanie strony internetowej nie powinno nas interesować jak ona jest wykonana lecz moim zdaniem warto znać podstawowe zasady wykonywania strony internetowej bo oprócz wartościowego przekazu merytorycznego liczy się też samo wykonanie strony nie mówię tu o responsywności czyli strony mobilnej (strona responsywna czyli strona działająca poprawnie na komputerze ale również na urządzeniach przenośnych jak smarfony, tablety itp.). Liczy się też poprawność kodu, szybkość wczytywania strony, systematyczność i logiczna nawigacja linkami wewnętrznymi w celu sprawnego odszukania przez odwiedzającego informacji oraz samo graficzne wykonanie strony.

Wspomnę tu też o panelu CMS, czyli panelu do dokonywania samodzielnych zmian na stronie internetowej np. wstawiania zdjęć, zmianie tekstu, dodawanie podstron co pozwoli nam na darmowe samodzielne aktualizacje. O ile panel CMS jest obecnie normą to już system na jakim oparta jest strona nie jest już taki oczywisty, system ? tak większość obecnie wykonywanych strona jest oparta na gotowym systemie (grafika jest zazwyczaj robiona autorsko pod klienta ale wnętrze strony jest oparte o gotowe cms dostępne zazwyczaj na licencji GNU GPL) i tak jedne z najpopularniejszych systemów to: Joomla, Drupal, Wordpress.

Od 10 lat wykonujemy strony i pracujemy na tych systemach z całą pewnością mogę polecić wykonanie strony na systemie cms wordpress moim zdaniem nie ma bardziej prostego panelu administracyjnego do samodzielnych zmian i praktycznie osoba bardziej obeznana z komputerami jak i laik bez problemu poradzi się z obsługą panelu administracyjnego i zmianami na stronie opartej właśnie o system wordpress.

Jedno na co uczulę i na co my kładziemy też obecnie nacisk, szczególnie że zwraca się do nas coraz więcej klientów do poprawek stron po innych wykonawcach zaczynając kontakt czy naprawiacie Państwo strony po włamaniu bo na naszą stronę ktoś się włamał. Wykonując strony internetowe kładziemy nacisk również na poprawne zabezpieczenie strony przed włamaniem i ataki zabezpieczając stronę programowo oraz firewall.


Jeżeli chcą Państwo zamówić wykonanie strony dla firmy, lub poprostu potrzebujecie porady informacji jaką stronę firmową i na czym wykonać zapraszam do kontaktu tel. 888 537 633

 

.:Szybki kontakt:.

PRODO tworzenie e-mail kontaktowy biuro@prodo.pl

PRODO tworzenie stron telefon kontaktowy kom. 888 537 633

.:Najnowsze projekty:.

tworzenie stron portfolio projekt 1 tworzenie stron portfolio projekt 2 tworzenie stron portfolio projekt 3 tworzenie stron portfolio projekt 4

pozostałe portfolio >>

.:Szybka nawigacja:.

Oferta

tworzenie stron html

tworzenie sklepów

reklama internetowa

Cennik

cennik tworzenie stron

cennik tworzenie sklepów

cennik reklama internetowa

Portfolio

portfolio tworzenie stron

Opinia o nas

zdobyte nagrody

komentarze klientów

opinie google

Inne usługi

statystyki strony

rejestracja wyszukiwarki

Kontakt

dane kontaktowe

ulotka reklamowa

polityka cookies

polityka prywatnościPoprawny CSS!