Czy w Poznaniu da się zamówić tanie wykonanie strony internetowej ?

 

Ceny projektowania stron internetowych w różnych miastach nie różnią się zbytnio od siebie i nie ma tu znaczenia czy zamawiają Państwo wykonanie strony w swoim mieście czy w firmie mającą siedzibę w innym mieście. Ceny w firmach kształtują się od 900 zł.- 3000 zł. i często bywa że stronę zamówioną za 2000zł. można uzyskać podobną stronę w cenie 50% taniej w innej firmie, dla tego pytajmy, pytajmy i jeszcze raz pytamy w kilku konkurencyjnych firmach wysyłając zapytanie o cenę. Obecne czasy i technologia nie wymuszają już osobistego kontaktu zlecającego a wykonawcy całość ustaleń co do wykonania strony umożliwia komunikacja internetowa.

Dobrze ale do sedna sprawy jaki jest koszt wykonania strony internetowej w Poznaniu ? Odpowiedz jest prosta praktycznie taki sam jak w wielu innych firmach świadczących projektowanie stron w innych miastach np. w naszej firmie zmówią Państwo wykonanie strony z indywidualną grafiką już 298 zł. (brutto) wykonanie strony od A-Z klient odbiera gotową działającą stronę, oprócz instalacji uruchomienia strony proponujemy również zakup serwera w niskiej cenie 49 zł. (brutto) koszt serwera na rok czasu 49 zł. (brutto), oraz rejestracje domeny PL najwyższego poziomu też opłaconej na rok w cenie wykonania strony bez dopłaty i optymalizacja strony SEO pod wyszukiwarki czyli tak naprawdę za samo wykonanie strony płacą Państwo jeszcze mniej ! Do tego oferujemy panel cms w stronie do darmowych i samodzielnych aktualizacji w tym dodawanie tekstów, zdjęć, załączanie plików czy nawet wstawianie filmów YouTube na stronie www.

I da się zamówić wykonanie taniej strony ? Da się bo przykładem jest nasza Poznańska firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych w bardzo przystępnych cenach.

wykonanie strony www 298 zł.

serwer na rok 49 zł.

domena pl na rok 0 zł.

------------------

cena całkowita 298 zł. (brutto) + serwer 49 zł. + rejestracja domeny 0 zł.

profesjonalne zdjęcia do strony www (tematyka związana z branżą) 30-60 zł. (opcja dla chętnych)

cena całkowita 298 zł. (brutto) strona w nowoczesnym kodowaniu w 100% responsywna (przygotowana do poprawnego działania zarówno na komputerach jak i wszelkich urządzeniach przenośnych: tablety, smartfony, itp)Zapraszam do kontaktu tel. kom. 888 537 633
 

.:Szybki kontakt:.

PRODO tworzenie e-mail kontaktowy biuro@prodo.pl

PRODO tworzenie stron telefon kontaktowy kom. 888 537 633

.:Najnowsze projekty:.

tworzenie stron portfolio projekt 1 tworzenie stron portfolio projekt 2 tworzenie stron portfolio projekt 3 tworzenie stron portfolio projekt 4

pozostałe portfolio >>

.:Szybka nawigacja:.

Oferta

tworzenie stron html

tworzenie sklepów

reklama internetowa

Cennik

cennik tworzenie stron

cennik tworzenie sklepów

cennik reklama internetowa

Portfolio

portfolio tworzenie stron

Opinia o nas

zdobyte nagrody

komentarze klientów

opinie google

Inne usługi

statystyki strony

rejestracja wyszukiwarki

Kontakt

dane kontaktowe

ulotka reklamowa

polityka cookies

polityka prywatnościPoprawny CSS!