Tanie Strony www Anglia UK po angielsku i polsku, oraz strony dla klientów z zagranicy po uczciwej przystępnej cenie.

 

Często zgłaszają się do nas klienci zamieszkujący po zagranicami Polski z pytanie czy jest realne wykonanie strony tylko przez kontakt internetowy, po czym odpowiadamy że w czasie obecnej globalizacji i dostępności do internetu nie ma najmniejszego problemu, co więcej działając do 9 lat wiele razy wykonywaliśmy projekt nie tylko dla klientów z Angii ale również Niemiec, Włoch a nawet Rosji czy Grecji.

Dodatkowym atutem może być cena, ostatnio klientka skontaktowała się z nami ponieważ zadając pytanie do firm polskich o wykonanie strony strony mieszczących się na terenie uk otrzymywała propozycje cenowe sięgające 1 tyś funtów GBP za wykonanie strony internetowej które nawet nie miały być responsywne czyli dostosowane do urządzeń mobilnych. U nas w cenie 20% ceny proponowanej przez zagraniczne firmy otrzymają Państwo:

wykonanie taniej strony pod domeną CO lub CO.UK lub ORG.UK (możliwość rejestracji także domen dla klientów z innych krajów np. włochy IT, klienci zamawiający wykonanie strony z francji FR, niemcy DE, Hiszpania ES itd.)

strona w języku polskim lub angielskim (oraz każdym innym w jakim klient wymaga)

strona zaptymalizowana SEO pod daną wyszukiwarkę google z danego kraju w cenie

tania strona responsywna przygotowana pod najnowsze technologie nie tylko pod klienta na komputerach stacjonarnych, ale działająca na tabletach, smartfonach i telefonach komórkowych.

wsparcie i podpowiedzi w jakie rozwiązania graficzne iść dla danego kraju i co preferuje obecny rynek.

Jeżeli mieszkają więc Państwo poza granicami kraju, wyjechali tymczasowo a potrzebują wykonać stronę dla swojego biznesu zapraszamy serdecznie do zadawania pytań, każda wycena jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje, co więcej cały projekt wykonacie u nas od A-Z od wykonania strony po rejestrację domeny zagranicznej i zakup serwera.

tel. kom. + 48. 888 537 633

 

.:Szybki kontakt:.

PRODO tworzenie e-mail kontaktowy biuro@prodo.pl

PRODO tworzenie stron telefon kontaktowy kom. 888 537 633

.:Najnowsze projekty:.

tworzenie stron portfolio projekt 1 tworzenie stron portfolio projekt 2 tworzenie stron portfolio projekt 3 tworzenie stron portfolio projekt 4

pozostałe portfolio >>

.:Szybka nawigacja:.

Oferta

tworzenie stron html

tworzenie sklepów

reklama internetowa

Cennik

cennik tworzenie stron

cennik tworzenie sklepów

cennik reklama internetowa

Portfolio

portfolio tworzenie stron

Opinia o nas

zdobyte nagrody

komentarze klientów

opinie google

Inne usługi

statystyki strony

rejestracja wyszukiwarki

Kontakt

dane kontaktowe

ulotka reklamowa

polityka cookies

polityka prywatnościPoprawny CSS!