Poznań tworzenie stron responsywnych dla biznesu i firm.

 

Stając przed dylematem zmiany strony internetowej lub wykonania nowej zastanawiacie się pewnie jaki rodzaj strony zamówić, jeszcze kilka lat temu dominowały strony programowane we flash czyli animacyjne strony nastawione na wizerunek, lecz po ostatniej zmianie algorytmu google strony te całkowicie nie nadają się pod pozycjonowanie i raczej nie jest zalecane ich programowanie. Od jakiegoś czasu nastąpił powrót do czystego html czyli stron nastawiony na treść i dobry content, idąc w tym kierunku normą staje się posiadanie strony w html która jednocześnie jest responsywna i to obecnie zalecamy klientom właśnie inwestycja w s tronę html koniecznie responsywną.

Czym jest responsywność ? I czy jest mi potrzeba w stronie ? Odpowiedz TAK.

Strony responsywne to strony które się automatycznie dostosowują rozdzielczością do ekranu urządzenia na którym strona jest otwierana. Na ludzki "język" zauważyli zapewne Państwo coraz większą popularność urządzeń mobilnych, smartfonów, tabletów, itp. wyszukiwarka google obecnie notuje ciągły wzrost wyszukiwania i przeglądania internetu za pomocą urządzeń mobilnych i strona musi być tak wykonana aby działała poprawnie w 100% nie tylko na komputerach stacjonarnych, laptopach ale również potrafiła zmienić swój wizerunek dostosować się i poprawnie uruchomić na urządzeniach mobilny tym właśnie jest responsywność. Co więcej google bardzo pozytywnie "spogląda" na strony w nowoczesnym kodowaniu dając im większą moc i lepsze pozycje we wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje wykonanie strony responsywnej, autorski projekt w firmach to koszt około 3-5 tyś zł., czy muszę tyle płacić ? Nie do końca w naszej firmie proponujemy ciekawe rozwiązania stron biznesowych responsywnych w cenie około 1 100 zł. czyli nawet do 70-80% taniej w porównaniu z konkurencją, strony wykonujemy dla firm z Poznania ale przez 9 lat działalności wykonaliśmy szereg projektów dla osób z innych miast i odległość nie stanowi tu problemu (czas realizacji strony to około 12-14 dni).

Jeżeli zastanawiają się Państwo czy kontakt osobisty jest potrzebny podczas wykonania strony, twierdzimy że w obecnych czasach dostępności do internetu nie ma to znaczenia, co więcej warto zamówić stronę za 5 tyś ? Czy za 1 tyś gdzie jedyną niedogodnością jest kontakt e-mailowy ? A zyskuje się naprawdę nowoczesną stronę internetową wyprzedając technologią i wizerunkiem inne firmy w swoim mieście.

Dla potwierdzenia kilka najnowszych nowoczesnych zarówno w kodzie jak i designu stron responsywnych dopiero co zakończonych dla innych klientów:

tworzenie stron responsywnych poznań projekt 01

zobacz projekt

tworzenie stron responsywnych poznań projekt 02

zobacz projekt

tworzenie stron responsywnych poznań projekt 03

zobacz projekt

tworzenie stron responsywnych poznań projekt 05

zobacz projekt

tworzenie stron responsywnych poznań projekt 06

zobacz projekt

tworzenie stron responsywnych poznań projekt 07

zobacz projekt

tworzenie stron responsywnych poznań projekt 08

zobacz projekt

tworzenie stron responsywnych poznań projekt 04

zobacz projekt

tworzenie stron responsywnych poznań projekt 09

zobacz projekt

 

.:Szybki kontakt:.

PRODO tworzenie e-mail kontaktowy biuro@prodo.pl

PRODO tworzenie stron telefon kontaktowy kom. 888 537 633

.:Najnowsze projekty:.

tworzenie stron portfolio projekt 1 tworzenie stron portfolio projekt 2 tworzenie stron portfolio projekt 3 tworzenie stron portfolio projekt 4

pozostałe portfolio >>

.:Szybka nawigacja:.

Oferta

tworzenie stron html

tworzenie sklepów

reklama internetowa

Cennik

cennik tworzenie stron

cennik tworzenie sklepów

cennik reklama internetowa

Portfolio

portfolio tworzenie stron

Opinia o nas

zdobyte nagrody

komentarze klientów

opinie google

Inne usługi

statystyki strony

rejestracja wyszukiwarki

Kontakt

dane kontaktowe

ulotka reklamowa

polityka cookies

polityka prywatnościPoprawny CSS!