Strony Wordpress oparte o szablony TemplateMonster czy warto ?

 


Jest jedna odpowiedź zdecydowanie TAK bo w bardzo przystępnej cenie zyskuje się naprawdę profesjonalną nowoczesną stronę często zakodowaną również responsywnie, a dodatkowo każdy wygląd strony można zobaczyć przed jego zakupem. Tu od razu uwaga i wskazówka pamiętajmy że w zakupionym szablonie warto jak najwięcej zmienić wstawiając wszystkie swoje zdjęcia (również wymieniając je w grafice), teksty i materiały aby strona nabrała wyglądu i charakteru indywidualnego nie szablonowego.

Jaka jest cena zakupu szablonu na TemplateMonster ? średnia cena to około 290 zł., ale nie dajmy się zwieść niską ceną i że otrzymamy stronę identyczną jak widziana w DEMO na szablonie, tak zakupujemy stronę jak  w szablonie ale NIESTETY TemplateMonster oferuje szereg usług za dopłatą w tym uruchomienie szablonu i dostosowanie wyglądu do potrzeb klienta aby strona wyglądała jak z demo potrzebne jest sporo pracy i wiedzy.

Poniżej przykład demo szablonu jakie było przedstawione w demo wersji podgląda szablonu TemplateMonster, oraz jak wygląda szablon po zakupie i instalacji na własnym serwerze, więc proszę się nie zdziwić że zakupiony szablon po instalacji będziemy wymagał jeszcze sporo uwagi i wiedzy programistycznej.


WYGLĄD SZABLONU DEMO TEMPLATE MONSTER


template monster wygląd strony dostępny w podglądzie demo


WYGLĄD STRONY PO ZAKUPIE I INSTALACJI ZAKUPIONEGO SZABLONU NA SERWERZE WEDLE OTRZYMANYCH PLIKÓW OD TEMPLATE MONSTER


template monster wygląd strony po zakupie i wgraniu szablonu na serwer


PRZYKŁAD NASZEGO WDROŻENIA I WYKONANIA KOMPLETNEJ STRONY WORDPRESS TEMPLATE MONTER PO PRZEROBIENIU I DOSTOSOWANIU ZAKUPIONEGO SZABLONU

przykład naszego wykonania strony na bazie zakupionego szablonu template monster

Jak więc uruchomić szablon TemplateMonster aby wyglądał jak zakupiony ? Odpowiedź brzmi że nie jest to proste i jeżeli ktoś nie miał do czynienia z systemem Wordpress oraz programowaniem samodzielnie może mieć spore problemy aby tego dokonać, pozostają wtedy dwie możliwości:

1) zakupić dodatkowe usługi dostępne na template monster do szablonu i wyglądają one cenowo następująco:

cena widoczna na templatemonster za wykonanie strony widoczna na ich stronie w dodatkowej ofercie podczas zakupu szablonu:  

zakup szablonu 75$
instalacja plików strony 124$
wstawienie logo 49$
popularne pluginy 29$
zmiana kolorów 99$
dodatkowo wypełnienie podstron tekstem zależnie od ilości 150$
dodanie menu i podstron 80$

cena podstawowego wykonania strony w templatemonster 606$ cena średnia dolara 3,30 zł. czyli daje nam to cenę 1 999 zł.  aby uzyskać stronę wyglądem jak wygląd podgląd demo na template monster, a tu dodatkowo muszę jeszcze Państwa zmartwić bo na nasze realia strona musi mieć polskie kodowanie znaków (aby w szablonie zamiast polskich liter nie widzieć "krzaków" a tej usługi w ofercie templatemonster nie widzieliśmy)

2) lub opcja zgłosić się do takiej firmy jak nasza która poprowadzi uruchomienie całej strony na podstawie zakupionego szablonu, kompletne uruchomienie strony template monster z instalacją, konfiguracją, i wykonaniem strony z uzupełnieniem treścią, cenowo to koszt 920 zł. (brutto) z możliwością poprowadzenia zakupu szablonu template moster za dopłatą zazwyczaj całość wynosi 1 100 zł. (brutto), dużo ? w porównaniu z cenami template monster cena jest około 50% niższa a zyskują Państwo całkowite kompletne wykonanie i urchomienie strony w w tym:

zakup szablonu
instalacja plików strony
programowanie css, php w celu uruchomienia szablonu wedle wyglądu z TemplateMonster
wstawienie logo
popularne pluginy i mody potrzebne do działania strony
zmiana kolorów
dodanie menu i podstron
wypełnienie podstron tekstem
spolszczenie kodowania szablonu
optymalizacja SEO
dodatkowe zabezpieczenie ręczne i za pomocą modułów systemu wordpress przez włamaniami i atakami hackerów.

Jeżeli mają więc Państwo problem z szablonami Wordpress, chcą uruchomić i skonfigurować stronę TemplateMonster lub po prostu potrzebują wsparcia i dodatkowego kodowania strony opartej o cms wordpress zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów biuro@prodo.pl

 

 

.:Szybki kontakt:.

PRODO tworzenie e-mail kontaktowy biuro@prodo.pl

PRODO tworzenie stron telefon kontaktowy kom. 888 537 633

.:Najnowsze projekty:.

tworzenie stron portfolio projekt 1 tworzenie stron portfolio projekt 2 tworzenie stron portfolio projekt 3 tworzenie stron portfolio projekt 4

pozostałe portfolio >>

.:Szybka nawigacja:.

Oferta

tworzenie stron html

tworzenie sklepów

reklama internetowa

Cennik

cennik tworzenie stron

cennik tworzenie sklepów

cennik reklama internetowa

Portfolio

portfolio tworzenie stron

Opinia o nas

zdobyte nagrody

komentarze klientów

opinie google

Inne usługi

statystyki strony

rejestracja wyszukiwarki

Kontakt

dane kontaktowe

ulotka reklamowa

polityka cookies

polityka prywatnościPoprawny CSS!